O nas

W związku z wymaganiami jakie powstają z wprowadzaniem przez producentów żywności oraz leków, norm jakościowych HACCP oraz GMP przygotowaliśmy dla Państwa ofertę na asortyment, który z pewnością pomoże w spełnieniu wymogów jakościowych.

W ofercie wykrywalne.com znajdziecie Państwo szeroki asortyment produktów, które stanowią niezbędne narzędzia pracy operatorów, służb utrzymania ruchu oraz innych komórek pracujących przy liniach technologicznych gdzie produkt niezapakowany narażony jest na zanieczyszczenie. Materiał z jakiego wykonane są nasze produkty ma takie właściwości, dzięki którym w przypadku zgniecenia nie pęka i nie rozpada się na drobne, trudno wykrywalne kawałki, a jedynie zmienia swój kształt i w dalszym ciągu stanowi duży element łatwo wykrywalny przez wykrywacze metali.

Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas współpracy z firmami produkującymi oraz instalującymi wykrywacze metali w zakładach spożywczych oraz farmaceutycznych, takimi jak Lock, Loma, Safeline czy Thermo pozwoliło nam na dobranie asortymentu który w znakomity sposób jest wykrywany a następnie eliminowany przez wykrywacze metali oraz systemy X-Ray.

Oprócz sprzedaży produktów wykrywalnych przez wykrywacze metali, zajmujemy się również doborem oraz dostawą kompletnych układów kontrolnych, składających się z głowicy wykrywacza metali, transporterów oraz systemów separacji. W tym celu nawiązaliśmy ścisłą współpracę z wiodącym producentem wykrywaczy metali, firmą Loma Systems.

Zapraszamy do współpracy.
Piotr Wyżykowski i Michał Karzel