Noże

Nóż Fish 600

DOSTĘPNE KOLORY OBUDOWY: niebieski, czerwony, zielony, żółty

Jednorazowy nóż wykonany jest z materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Ostrze noża Fish 600 jest całkowicie szczelne i nie posiada wyjmowalnych części, co nie dopuszcza do rozwoju bakterii. Posiada spiczastą końcówkę i haczykowate ostrze do przekłuwania i cięcia.

 

 

 

Nóż Fish 2000

DOSTĘPNE KOLORY OBUDOWY: niebieski

Nóż wielorazowego użytku jest w pełni wykrywalny i dopuszczony do kontaktu z żywnością. Nóż Fish 2000 posiada system wymiany ostrza i sprężynowe, wysuwane haczykowate ostrze. Aby zapewnić bezpieczne użytkowanie po umieszczeniu ostrza pozostaje ono całkowicie niedostępne.

 

 

Nóż Penguin 900

DOSTĘPNE KOLORY OBUDOWY: niebieski, czerwony, zielony, żółty

Nóż o zwiększonej wytrzymałości jest w pełni wykrywalny i dopuszczony do kontaktu z żywnością. Ostrze noża Penguin 900 jest całkowicie szczelne i nie posiada części wyjmowalnych, co nie dopuszcza do rozwoju bakterii. Posiada spiczasty nosek i ostrze do taśmy co umożliwia przekłuwanie, a następnie cięcie.

 

 

 

Nóż Shark

DOSTĘPNE KOLORY OBUDOWY: niebieski

Nóż wielorazowego użytku jest w pełni wykrywalny i dopuszczony do kontaktu z żywnością. Nóż Shark posiada system wymiany ostrza i opcjonalne sprężynowe, wysuwane haczykowate ostrze. Aby zapewnić bezpieczne użytkowanie, po umieszczeniu ostrza pozostaje ono całkowicie niedostępne.

 

 

 

Nóż Swan

DOSTĘPNE KOLORY OBUDOWY: niebieski

Nóż jednorazowego użytku wykonany jest z materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Nóż Swan nie posiada części wyjmowalnych, a ostrze jest całkowicie szczelne, co nie dopuszcza do rozwoju bakterii. Posiada spiczastą końcówkę do przekłuwania i cięcia.

 

 

 

 

Nóż Profi 25

DOSTĘPNE KOLORY OBUDOWY: niebieski

Nóż wielorazowego użytku jest w pełni wykrywalny i posiada aluminiową obudowę z ostrzem wysuwanym sprężynowo. Łatwa wymiana ostrza umożliwia pracę osobom lewo- i praworęcznym.

 

 

 

Smartcut 110700

DOSTĘPNE KOLORY OBUDOWY: niebieski

Jednorazowy nóż wykonany jest z materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Smartcut posiada szczelną, nierozbieralną rączkę bez wyjmowalnych części. Ostrze chowane jest automatycznie, kiedy nóż nie jest używany.

 

 

 

ReAkta Knife

DOSTĘPNE KOLORY OBUDOWY: niebieski

Nóż wielorazowego użytku jest w pełni wykrywalny. Ostrze ReAkta pozostaje wysunięte, dopóki wykonywane jest kontrolowane cięcie, ale chowa się w przypadku wstrząśnięcia lub upuszczenia noża. Zintegrowany system wymiany ostrza umożliwia szybką zmianę bez konieczności odkręcania śrubek.